Koszyk

O firmie

O firmie Mirat.pl

Witaj na naszej stronie!

Cieszymy się, że tu jesteś, ponieważ właśnie dla takich osób jak Ty stworzyliśmy nasze dwa sklepy internetowe: Mirat.pl – Więcej niż meble oraz Biuro-dom.pl – Fotele i krzesła, które należą do grupy „MIRAT”.

Kim jesteśmy?

Sklep mirat.eu powstał w 2006 roku z inicjatywy Andrzeja Tereszkiewicza oraz Pawła Harasimowicza. Już od ponad dziesięciu lat staramy się tworzyć miejsce, gdzie znajdziesz meble, dodatki oraz inne akcesoria do swojego domu. Jest to dla nas niezwykle ważne. Każde zamówienie, które otrzymujemy od naszych Klientów jest dowodem na to, że z naszą pomocą możecie tworzyć i urządzać własną przestrzeń, swój wymarzony dom czy mieszkanie. To niesamowite doświadczenie, gdy zdajemy sobie sprawę, że zakupione u nas meble i akcesoria pozwalają Ci zmienić puste ściany w miejsce, w którym czujesz się swobodnie i przyjemnie. Chociaż sklep internetowy mirat.eu jest dla nas bardzo ważnym przedsięwzięciem i nieustannie staramy się go rozwijać i udoskonalać, to jednocześnie, dla Twojej wygody funkcjonuje również Biuro Obsługi Klienta z magazynem w Stargardzie, przy ulicy Rzeźniczej 6/8. Jeżeli tylko zdecydujesz się złożyć, zamówienie możesz nas odwiedzić i zasięgnąć rady, czy odebrać wybrane wcześniej meble.

Nagrody, certyfikaty, wyróżnienia – nigdy się nie zatrzymujemy

O rozwoju sklepu nie świadczą jedynie liczby zamówień czy raporty wyświetleń – dla nas rozwój oznacza nieustanne dążenie do jeszcze lepszej obsługi każdego Klienta i stałe zwiększanie standardów. Od 2006 roku, od samego początku istnienia sklepu mirat.eu, ulepszamy nasze systemy, przechodzimy szkolenia, w których udział biorą również nasi pracownicy, poszukujemy nowych rozwiązań, które pomogłyby udoskonalić nasz sklep.

Od momentu założenia, firma MIRAT Sp. z o.o. należy do Stargardzkiej Izby Gospodarczej. Spełnienie kryteriów oraz możliwość poszczycenia się tym osiągnięciem jest dla nas wyróżnieniem, gdyż do SIG mogą należeć jedynie firmy odznaczające się wysoką kulturą oraz dbałością o dobro Klienta, a ponadto nienaganną uczciwością prowadzenia biznesu.  

Wiemy jednak, że sama przynależność to nie wszystko.

W 2012 roku, dzięki nieustannej pracy, nasza firma została Laureatem w kategorii LIDER STARGARDZKIEGO BIZNESU 2012. W następnych latach kilka razy ponownie zostaliśmy docenieni, otrzymując wyróżnienie i nagrodę w tej samej kategorii. To dla nas bardzo ważne wyróżnienia, za które serdecznie dziękujemy.

Również lata 2014 - 2018 były szczególne – nasza firma otrzymała Złoty Certyfikat Rzetelnej Firmy. To wyróżnienie stanowi dla nas potwierdzenie, że etyczna działalność, współpraca oraz obsługa Klienta w myśl zasad i norm Kodeksu etycznego programu Rzetelna Firma, powinno stanowić naturalny element każdego biznesu.

W 2017 roku jako jedni z województwa zachodniopomorskiego otrzymaliśmy prestiżową nagrodę w Konkursie WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorstw, która potwierdza sukces przedsiębiorstwa – wysoką jakość produktów i obsługi klienta zbudowane na zasadach etyki biznesu. Nagrodę otrzymują firmy, które odznaczające się idealną kondycją, wpływają na budowę oraz rozwój polskiej gospodarki,

Naszym priorytetem jest również dobra komunikacja między Tobą a naszym pracownikiem. Zdajemy sobie sprawę, że w dobie, gdy każdy sklep internetowy powinien generować jedynie zyski, rozmowa i wsparcie Klienta czasami schodzi na boczny tor. Dlatego też, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi, nasi konsultanci przechodzą cykliczne szkolenia z zakresu Profesjonalnej Obsługi Klienta. Wolimy pomagać i słuchać naszych klientów, niż skupiać się na suchej sprzedaży.

Dodatkowo, w trosce o Twoje dane oraz bezpieczeństwo podczas zakupów internetowych, które niejednokrotnie, w różnych miejscach i sytuacjach, mogło zostać zachwiane, posiadamy na stronie naszego sklepu internetowego mirat.eu aktualne Certyfikaty SSL. Dzięki wprowadzeniu zabezpieczeń związanych z certyfikatami SSL możesz mieć pewność, że wszystkie dane, hasła oraz numery kart są odpowiednio szyfrowane i zabezpieczane. To jedno z najlepszych rozwiązań, dzięki czemu zakupy on-line są nie tylko przyjemne, lecz również bezpieczne. Jednakże, aby podnieść poziom zabezpieczeń i wsparcia prawnego współpracujemy z serwisem LegalnyBiznes.pl, którego patronatem merytorycznym jest Kaneclaria Hasik, Wysik i Partnerzy sp. p. Z biurami w Warszawie i Wrocławiu. Dzięki tej współpracy, w 2014 roku zostaliśmy uhonorowani certyfikatem przyznanym przez serwis Legalny Biznes.

Staramy się dla każdego Klienta 

Każdy nasz wysiłek, udoskonalenia oraz poszerzanie asortymentu odbywa się z myślą o Tobie. Dla naszych stałych Klientów wprowadziliśmy rabaty oraz zniżki, organizujemy promocje i przeceny, przystępujemy do różnorodnych akcji i targów, wprowadziliśmy system ratalny, który ułatwia realizację płatności za każde Twoje zamówienie.

Od dłuższego czasu honorujemy również Kartę Dużej Rodzimy, bo wiemy, że chcesz tworzyć Dom, a naszym celem jest pomoc w tym. Mamy nadzieję, że nasze starania oraz nasz nieustanny rozwój sprawią, że zechcesz obdarzyć nas zaufaniem. Posiadamy już wiele pozytywnych opinii i głosów na temat naszego sklepu mirat.eu, lecz wierzymy, że jest jeszcze dużo do zrobienia.  

Polityka prywatności (RODO)

Gromadzone przez nas informacje zgodnie z polityką prywatności wykorzystujemy wyłącznie do celów, na które wyraziłeś zgodę, w tym, aby móc skontaktować się z Tobą drogą e-mailową lub telefonicznie, na potrzeby obsługi i realizacji złożonego przez Ciebie zapytania, ustalania Twoich preferencji dotyczących produktów oraz wysyłania do Ciebie materiałów promocyjnych i marketingowych.

Twoje dane osobowe w żaden sposób nie są udostępniane ani sprzedawane osobom trzecim. 

Wybrane kategorie